Pracovní pozice - PERSONALISTA/KA

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Do Školního zemědělského podniku Lány - účelového zařízení České zemědělské univerzity v Praze hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici:

Personalista/ka

Náplň práce

  • zpracování pracovněprávní a mzdové agendy pro 80-100 zaměstnanců
  • příprava pracovních dokumentů
  • komunikace s úřady státní správy
  • zajišťování zdravotních prohlídek a školení zaměstnanců
  • organizační zajištění praxí, exkurzí, ubytování
  • komunikace s dodavatelem BOZP a s poskytovatelem pracovnělékařských služeb
  • administrativní podpora vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v obdobné pozici alespoň 2 roky
  • dobré organizační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost komunikovat

Nabízíme

  • zajímavou a velmi různorodou práci u prestižního zaměstnavatele
  • vysoký stupeň samostatnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování).

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete průvodní dopis a strukturovaný životopis na brehova@lany.czu.cz.

Další články v rubrice

English ☰ Menu